Obój sklep


Dodano: 2021-12-20


Informacje:


Firma: ZM Concept

Telefon: 52-321-39-66

Domena: https://sklep.zmconcept.com/

Adres: Kołłątaja 1

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-080


Opis:


Domeną sklepu online, administrowanego przez firmę ZM Concept Zbigniew Zygmunt, jest dystrybucja instrumentów muzycznych, przeznaczonych do hobbystycznego lub profesjonalnego grania. Dostawca prowadzi sprzedaż produktów fabrycznie nowych, wyprodukowanych przez znane (nie tylko w Polsce, ale też na świecie) marki. Każdy dostępny w ofercie egzemplarz charakteryzuje wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz perfekcyjne wykończenie nawet najmniejszych elementów.

Realizator zamówień zaprasza do zapoznania się z propozycją sprzedażową osoby, które chciałyby rozpocząć naukę gry na instrumentach dętych drewnianych (takich jak fagot czy obój). Sklep dystrybuuje modele w różnym przedziale cenowym, dostępne także dla początkujących muzyków dysponujących ograniczonym budżetem. 

Dostawca zachęca do nabycia wyposażenia dodatkowego, ułatwiającego utrzymanie właściwej postawy podczas gry lub pomagającego w wykonywaniu ćwiczeń oddechowych. Proponowane akcesoria przydają się również w profesjonalnych orkiestrach.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM