Informacje:


Firma: Wojciech Gołąb - Elektryk

Telefon: 501 335 740

Domena: https://elektrykaszczecin.pl/

Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 13

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 71-004


Opis:


Skomplikowane instalacje, jak chociażby podpięcie paneli fotowoltaicznych, powinny być wykonane przez profesjonalne firmy elektryczne. W Szczecinie tego typu usługi świadczy firma, która ogłasza się na stronie internetowej elektrykaszczecin.pl.

Wykonanie instalacji solarnych wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia. Dlatego też warto w takich przypadkach postawić na wyżej wspomnianego realizatora zleceń, który da gwarancję, że zamontowana instalacja będzie poprawnie działać. 

Firma świadczy swoje usługi także w zakresie standardowych napraw sprzętu elektrycznego. Jest bardzo dużym wsparciem przy modernizacji starych, niebezpiecznych instalacji. Szybko, sprawnie i z zachowaniem wszelkich wytycznych budowlanych położy także instalację na nowo wybudowanym budynku. 

Szeroki zakres świadczeń stawia powyższą firmę w gronie realizatorów zleceń wartych polecenia, co potwierdza duże grono zadowolonych klientów. Na podanej wcześniej stronie umieszczony został także cennik, który pokazuje, że profesjonalnie wykonane instalacje wcale nie muszą okazać się kosztowne dla zlecającego.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM