Informacje:


Firma: ULISSES Sp. z o.o.

Telefon: +48 62 501 54 54

Domena: https://www.ulisses.pl/pl/

Adres: Górnośląska 69A

Miejscowość: Kalisz

Kod pocztowy: 62-800


Opis:


Dostrzegając zapotrzebowanie rynkowe na nowoczesne i proste w obsłudze rozwiązania do zarządzania punktami oferującymi najem, firma ULISSES Sp. z o.o. rozpoczęła dystrybucję narzędzia, którego funkcje spełniają powyższe oczekiwania. Kadra realizatora zaprasza do zapoznania się z zakresem działania programu do wypożyczalni różnego rodzaju sprzętu. Jest to propozycja, z której mogą skorzystać przedstawiciele branży budowlanej, wykończeniowej lub motoryzacyjnej. 

Aplikację można personalizować. Za jej optymalizację, uruchomienie oraz wdrożenie na terenie przedsiębiorstwa klienta odpowiada wykwalifikowana kadra fachowców. Dbają oni nie tylko o aspekt techniczny i technologiczny programu, ale także prowadzą tak niezbędne przy doposażaniu firmy w nowinki szkolenia stanowiskowe. Pozwala to poznać wszystkie możliwości aplikacji i od razu rozpocząć wprowadzanie danych.

Pracownicy realizatora proponują także pomoc przy aktualizacji narzędzia oraz wsparcie przy problemach z jego prawidłowym działaniem.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM