Informacje:


Firma: Ulgaz

Telefon: 61-852-62-63

Domena: https://www.ulgaz.pl/

Adres: Winogrady 78

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-659


Opis:


Jeżeli chcesz kupić kuchenkę gazową i nie bardzo wiesz, jaką masz wybrać, zajrzyj na stronę ulgaz.pl, gdzie znajdziesz bardzo szeroką ofertę między innymi takich producentów, jak Amica, Beko czy Ravanson. W ofercie sklepu z podanej strony znajdują się zarówno kuchenki wolnostojące, jak i płyty gazowe pod zabudowę. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Decydując się na kuchenkę wolnostojącą, masz w każdej chwili możliwość jej wymiany na inną, nie naruszając niczego w kuchni, natomiast kuchenka pod zabudowę ma ten atut, że nie jest zależna od piekarnika i może on być zamontowany w dowolnym miejscu.

Asortyment sklepu obejmuje kuchenki gazowe i gazowo-elektryczne, w których elektryczny jest piekarnik. Wszystkie te kuchenki gazowe możesz kupić w Poznaniu na ulicy Winogrady lub zamówić przez internet. Wybór jest dość trudny najlepiej poprosić pracowników sklepu o pomoc wyborze. Wszystkie dostępne tu kuchenki możesz obejrzeć na podanej stronie i zapoznać się z ich charakterystyką. W ofercie sklepu są także kuchenki turystyczne i kuchnie gastronomiczne.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Kuchenki gazowe czy inne akcesoria w tej firmie są zawsze w bardzo dobrej jakości. Ja kupiłem kuchenkę Amica i nie żałuję swojego wyboru. Po prostu oferta Ulgaz jest najlepsza!
Opublikowane przez: zarangers Data: 2019-04-08 14:33:10 Ocena: 5

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM