Dietetyka sportowa


Dodano: 2017-11-02


Informacje:


Firma: Szkoły Beaty Mydłowskiej

Telefon: 22 619 32 25

Domena: https://wsp.szkolymydlowskiej.pl/

Adres: Kaleńska 3

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-367


Opis:


Jest wiele różnych zajęć, na których wykonywanie można się zdecydować w życiu. Jednak nie wszystkie będą Ci sprawiać taką radość, jakiej oczekujesz od swojego przyszłego życia. A może zainteresuje Cię dietetyka sportowa w Warszawie, która przygotuje Cię do wykonywania profesjonalnego zawodu, na który wciąż jest dość spore zapotrzebowanie? Dzięki temu będziesz specjalistą od żywienia sportowców,  co pozwoli Ci na układanie diet, z których korzystać będą przyszli mistrzowie świata w swojej dziedzinie. 

Interesuje Cię taka praca? Zdobądź najpierw odpowiednie wykształcenie. Na stronie wsp.szkolymydlowskiej.pl możesz zapoznać się z informacjami, które zostały przygotowane przez uczelnię, która zajmuje się kształceniem w tym zakresie. Poznaj program studiów, proces rekrutacji i przekonaj się, że może właśnie taka powinna być ścieżka, którą podąży Twoje życie. 

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
W sumie bardzo ciekawy kierunek nauki, będę musiał się nad tym zastanowić, ale z tego co tu czytam to może to być to co chce robić w życiu.
Opublikowane przez: Alicja Nowakowska Data: 2018-04-25 10:13:17 Ocena: 3

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM