Informacje:


Firma: Smaczna Paczka

Telefon: +48 533 135 134

Domena: https://www.smacznapaczka.pl/

Adres: Karłowicza 10

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-145


Opis:


Dla mieszkańców Katowic oraz okolicznych miejscowości firma SmacznaPaczka.pl przygotowała interesującą propozycję. Jest to najtańszy catering dietetyczny w Katowicach, dedykowany w szczególności osobom, które dążą do redukcji zbędnych kilogramów lub zwiększenia masy ciała. Z oferty firmy mogą ponadto skorzystać ci, którzy chcą zdrowo się odżywiać i utrzymać dotychczasową wagę, ale nie mają wystarczająco dużo czasu na codzienne gotowanie. 

Katowicka firma cateringowa zwraca dużą uwagę na jakość i różnorodność oferowanych przez siebie dietetycznych dań. Są to smaczne posiłki, przygotowywane z naturalnych produktów, pochodzących w większości od lokalnych dostawców. Przygotowują je doświadczeni kucharze na podstawie receptur opracowanych przez uznanych dietetyków. W menu znajduje się wiele potraw pieczonych, duszonych oraz gotowanych na parze.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Smaczna Paczka to nie tylko catering, ale także szeroka ofera różnorodnych diet. Myślę, że dosłownie każdy będzie w stanie wybrać dietę odpowiednią dla siebie.
Opublikowane przez: Smakosz Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM