Doniczki do storczyków


Dodano: 2018-08-22


Informacje:


Firma: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Telefon: +48 604 678 334

Domena: http://www.ladecora.pl/

Adres: Lutycka 64C

Miejscowość: Piła

Kod pocztowy: 64-920


Opis:


Storczyki to rośliny, które wymagają specjalnego traktowania i wyjątkowej opieki. Należy je również trzymać w specjalnych doniczkach, które zapewniają odpowiedni dopływ światła do korzeni. Dzięki temu rośliny te będą o wiele ładniejsze i szybciej będą kwitły. Jeśli chcesz zakupić specjalne doniczki do storczyków w różnych rozmiarach i w bardzo konkurencyjnej cenie, to polecamy Ci zapoznać się z ofertą firmy La Decora. U nich dostępne są tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty, przystosowane do różnych gatunków roślin. Ich oferta jest bardzo szeroka i profesjonalna, dzięki temu u nich znajdą coś dla siebie zarówno właściciele kwiaciarni, jak i osoby prywatne. 
Odwiedź stronę internetową ladecora.pl i zapoznaj się z ich ofertą już teraz. Sprawdź, jakie produkty możesz u nich zamówić, dowiedz się jak najwięcej o samej firmie i zgłoś się do nich już teraz, aby złożyć zamówienie. W przypadku chęci złożenia zamówienia hurtowego najpierw skontaktuj się z nimi, aby uzyskać specjalny cennik dla klientów biznesowych, a następnie ustalcie wszystkie szczegóły Waszej współpracy. 

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Doniczki stricte do storczyków oferowane przez e- sklep ladecora.pl to bardzo dobre rozwiązanie dla naszych pięknych kwiatów.
Opublikowane przez: Emilia Kubiak Data: 2019-01-22 12:43:19 Ocena: 4

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM