Informacje:


Firma: "PREFABET OSTRÓW MAZ." Sp z.o.o.

Telefon: 29 74 539 31

Domena: https://www.prefabetostrow.pl/

Adres: Różańska 84

Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

Kod pocztowy: 07-300


Opis:


Rzadko która firma budowlana jest samowystarczalna i najczęściej część robót zleca firmom zewnętrznym. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo z linku prefabetostrow.pl, które oferuje wykonanie zbrojeń i profesjonalne gięcie stali. W województwie mazowieckim działa ono już od wielu dekad i postrzegane jest jako solidna i słowna firma polecająca swoje usługi w zakresie gięcia:

  • stali żebrowej,
  • stali gładkiej,
  • walcówki,
  • prętów.

Dzięki temu, że dysponuje ona świetnie wyposażonym, nowoczesnym parkiem maszynowym jest w stanie wykonać każde zlecenie w krótkim terminie w stosunkowo niewysokiej cenie, biorąc pod uwagę ceny konkurencji.

Wśród maszyn tego przedsiębiorstwa można znaleźć nowoczesne prasy krawędziowe, dzięki którym każde zadanie wykonane jest idealnie, bez pęknięć i uszkodzeń, zgodnie z załączoną do zlecenia specyfikacją. Firma poleca także swoje usługi zbrojarskie, w których ma wieloletnie doświadczenie. Poszukując podwykonawcy oferującego modelowanie stali, warto zwrócić się do tego przedsiębiorstwa, które może się pochwalić setkami wykonanych projektów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM