Informacje:


Firma: OSO24.PL Sylwia Rusin

Telefon: 800 502 501

Domena: https://www.oso24.pl/

Adres: Dąbrowskiego 742

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-451


Opis:


Sprawnie przeprowadzana wulkanizacja to domena pracowników serwisu opon, ogłaszającego się na stronie internetowej oso24.pl. Usługi są świadczone stacjonarnie oraz jako mobilny serwis we Wrocławiu, Poznaniu i wielu innych polskich miastach. Na zgłoszenie klienta pracownicy wyjeżdżają także na interwencje poza granice kraju (głównie do Niemiec).

Oferta serwisu jest odpowiedzią na dostrzeżone zapotrzebowanie, dotyczące profesjonalnie wykonanej wymiany opon po przebiciu, wypadku komunikacyjnym lub w okresie międzysezonowym. Kadra zajmująca się obsługą klientów zapewnia również profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego ogumienia. Gwarantuje też niewygórowane ceny za swoje świadczenia.

Z propozycji serwisu mogą skorzystać osoby prywatne oraz przedstawiciele biznesowi. Realizator zamówień na usługi wulkanizacyjne chętnie nawiąże współpracę długoterminową z firmami transportowymi. Może zaproponować profesjonalny serwis nie tylko ogumienia do samochodów osobowych, ale również pojazdów ciężarowych.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM