Świetlik dachowy kopułkowy


Dodano: 2019-05-15


Informacje:


Firma: MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

Telefon: +48 61 279 44 44

Domena: https://mpskylights.pl/

Adres: Świętokrzyska 5

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030


Opis:


Myślisz o tym, by wpuścić do swoich wnętrz nieco więcej światła? Masz poddasze, które jest słabo oświetlone? Skorzystaj w takim razie z opcji, jaką są świetliki. Dzięki nim możesz skutecznie rozjaśnić każde wnętrze, które znajduje się pod dachem (i nie tylko). Świetlik dachowy kopułkowy to nie tylko doskonały sposób na wpuszczenie naturalnego światła do pomieszczenia, ale też możliwość uzyskania wyłazu na powierzchnię dachu.

W ofercie firmy ze strony mpskylights.pl można znaleźć szeroki wybór różnych świetlików, także płaskich, stożkowych i innych. Idealnie się one wkomponują do zewnętrznego wyglądu biurowca, szeregowca czy domu jednorodzinnego. Najważniejsze jednak jest to, że mogą zapewnić dostateczną ilość naturalnego światła, co wpływa pozytywnie nie tylko na nastrój, ale też na rachunki za oświetlenie.

To nie jedyny produkt w ofercie tej firmy. Wchodząc na ich stronę internetową, można również dowiedzieć się więcej o pasmach świetlnych czy wyłazach. Atrakcyjne ceny, które są ustalane indywidualnie z klientem, są dodatkową zachętą do skorzystania z tej oferty.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM