Informacje:


Firma: Faberlic World - Karolina Kamińska

Telefon: 503 054 811

Domena: https://www.faberlicworld.com/

Adres: Narcyzowa 9

Miejscowość: Silno

Kod pocztowy: 87-125


Opis:


Aby zakupić doskonałej jakości produkty marki Faberlic, niezbędna jest rejestracja. Można jej dokonać na stronie faberlicworld.com. To prosty proces, obejmujący założenie standardowego konta imiennego, dzięki któremu będzie można dokonywać zakupu na podane dane. 

Osoby, które zdecydują się na rozpoczęcie swojej przygody ze wspomnianą marką, mogą już podczas pierwszych zakupów skorzystać z atrakcyjnego systemu rabatowego oraz otrzymać wartościowe bonusy rzeczowe. Pełna lista niespodzianek została umieszczona na podanej wcześniej stronie internetowej.

Po zarejestrowaniu konta klient ma dostęp do całego serwisu. Może swobodnie robić zakupy, rozpoczynając tym samym zbiórkę punktów, które liczą się do uzyskania kolejnych rabatów, ale także ma opcję dołączenia do grupy konsultantów. Są to osoby, które nie muszą posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu kosmetologii, ale potrafią odpowiednio docenić wartościowe produkty i chcą się dzięki ich dystrybucji rozwijać. Jest to pomysł na rozpoczęcie własnego biznesu, a przy okazji możliwość poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach.

 

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM