Informacje:


Firma: Bio - baseny

Telefon: 605 061 831

Domena: http://www.bio-baseny.pl

Adres: Obornicka 76

Miejscowość: Suchy Las k/Poznania

Kod pocztowy: 62-002


Opis:


Nie muszą Państwo jechać nad morze, aby odpocząć nad wodą. Wystarczy, że zlecicie wybudowanie basenu firmie Bio-Baseny. Pierwsze pytanie, jakie zazwyczaj klienci zadają firmowym projektantom, brzmi, jaki jest przybliżony koszt budowy basenu? Aby precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie, projektant musi najpierw poznać Państwa oczekiwania na temat ogólnego wyglądu basenu, czyli wielkości basenu i jego kształtu oraz planowanej lokalizacji.

Kiedy wstępny projekt, co do wyboru niecki zastanie zaakceptowany, pozostaje jeszcze kwestia wyboru wyposażenia dodatkowego, jak np. zadaszenie, sposób filtracji wody, wybór dodatkowych atrakcji basenowych. Dopiero po omówieniu wszystkich aspektów projektu, naniesieniu ewentualnych uwag i zaakceptowaniu kosztorysu, rekomendowana firma przystępuje do budowy basenu. Długość realizacji inwestycji zależy od wyboru technologii budowy basenu.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Odwiedziłam tę stronę z ciekawości by zobaczyć ile trzeba zapłacić za własny basen. Sama nie wiem czy dobrze zrobiłam bo cena mnie delikatnie odstraszyła. Z drugiej strony gdybym miała środki nie wahałabym się ani chwili.
Opublikowane przez: Elżbieta Kołodziej Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM