Informacje:


Firma: SodaPro

Telefon: 501 647 963

Domena: https://www.sodapro.pl/

Adres: Cicha 2b

Miejscowość: Marcinkowice

Kod pocztowy: 55-200


Opis:


Wszyscy zainteresowani takimi usługami, jak sodowanie, piaskowanie czy szeroko rozumianymi usługami antykorozyjnymi, powinni zajrzeć na sodapro.pl, gdzie rekomendowana firma przedstawiła swoją bogatą ofertę, chce dostarczyć klientom jak najwyższą jakość usług i rozpropagować czyszczenie różnych powierzchni sodą. Metoda ta jest efektywna, bezpieczna i ekologiczna. To jakie daje to rezultaty, możesz zobaczyć w firmowej galerii zdjęć, gdzie umieszczone są zdjęcia ze zrealizowanych zleceń. Na zdjęciach można zobaczyć, jak wyglądają powierzchnie przed, a jak po oczyszczaniu sodą.

Przed przystąpieniem do prac renowacyjnych i oczyszczania, np. karoserii czy innych elementów stalowych, konieczne jest najpierw usuwanie starej warstwy lakieru. Na Dolnym Śląsku firma SodaPro świadczy takie usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, oferując bardzo konkurencyjny cennik.

Co ważne, to niejedyny obszar działania firmy, bo przyjmuje ona też zlecenia od klientów z innych części Polski, a także od sąsiadów zza Odry.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Usługi świadczone przez SodaPro są innowacyjnym sposobem na oczyszczenie i renowację : bezpiecznym oraz ekologicznym. A wszystko to w konkurencyjnej cenie! Nie mam więcej wątpliwości, z której oferty skorzystać. :)
Opublikowane przez: linco Data: 2018-10-02 15:19:24 Ocena: 3

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM