Informacje:


Firma: SAS Sp. z o.o.

Telefon: +48 61 81-34-232

Domena: https://www.obiekty.sassc.com.pl/

Adres: Bukowska 15

Miejscowość: Stęszew

Kod pocztowy: 62-060


Opis:


Winda to absolutna konieczność w wysokich budynkach. Dziś na rynku istnieje kilka różnych rodzajów dźwigów, różniących się od siebie wielkością, materiałem użytym do produkcji, czy też ceną. Wysokiej jakości portale windowe dostępne są po wejściu na stronę firmy SAS. Przedsiębiorstwo to zajmuje się sprzedażą zabudowy wind, wykorzystując do tego materiały drewnopodobne, które spełniają normy NRO. W trosce o zadowolenie klienta może on liczyć także na stworzenie portalu na specjalne, indywidualne zamówienie. Wszystkie produkty dostępne w ofercie firmy powstają z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu będą mogły służyć przez długi czas.

Warto zaznaczyć, że dzięki nieustannie rozwijającej się technice, obecnie produkowane windy mogą być wyposażone w różne podzespoły, mające wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności związanych z korzystaniem z dźwigów. Kwestie te wpływają też na wydłużenie ich żywotności, dzięki czemu raz zakupiona winda, będzie działać w pełni sprawnie przez wiele lat.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Dostarczane przez SAS rozwiązania obiektowe są w bardzo dobrej jakości, co przekłada się na ich wysoka żywotność i funkcjonalność. :) Jeśli cenicie sobie kompleksowe podejście w tej branży, to warto złapać z nimi kontakt.
Opublikowane przez: doncarda Data: 2019-04-18 14:46:03 Ocena: 4

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM