Przeciwpotne wkładki do butów


Dodano: 2017-10-07


Informacje:


Firma: RAD-BUT BARBARA HINC

Telefon: 517029306

Domena: https://swiatfilcu.pl/

Adres: Dworzec Główny 6

Miejscowość: Kowalewo Pomorskie

Kod pocztowy: 87-410


Opis:


Jeżeli komuś brzydko pachną stopy, zwykle alergicznie reaguje na propozycję zdjęcia butów, gdy na przykład jest u kogoś bliskiego z wizytą. Z myślą o potrzebach wszystkich osób, które mają taki kłopot, firma Rad-But proponuje doskonałe wkładki do butów, które mają właściwości przeciwpotne. Cały, szeroki wybór różnorodnych wkładek, podpiętków, kaloszy etc., które proponuje swoim potencjalnym klientom Rad-But, znajdziemy na stronie internetowej swiatfilcu.pl.

Ten model wkładek jest delikatnie perforowany, co zapewnia właściwy obieg powietrza, podczas noszenia butów. Dodatkowo – wkładki są nasączone węglem aktywnym. Dzięki temu rozwiązaniu wkładka wchłania nadmiar potu.

Wkładki do butów, mające właściwości przeciwpotne powinny jednak być stosunkowo często zmieniane, jeżeli mają odpowiednio pełnić swoją funkcję.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
W sumie to nie zdawałem sobie sprawy, że istnieją takie produkty, jak wkładki przeciwpotne do butów. Dzięki temu postowi już wiem! Ośmielę się do ich zakupu i przetestowania ich właściwości.
Opublikowane przez: uresour Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM