Informacje:


Firma: Kajaki Suwalszczyzna Michał Sewastynowicz

Telefon: +48510510654

Domena: http://www.kajaki-suwalszczyzna.pl/

Adres: Posejnele 22

Miejscowość: Giby

Kod pocztowy: 16-506


Opis:


Aktywny wypoczynek na łonie natury to jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wakacji. Dzięki niemu można zaznać faktycznego wypoczynku w otoczeniu wolnym od zgiełku i miejskiego hałasu. To także okazja do tego, aby móc obcować z unikatową przyrodą, jaka nie została jeszcze zanieczyszczona przez człowieka. Dla zdrowia i relaksacji warto wybierać się na splywy kajakowe. Czarna Hancza to rzeka, która w tej kwestii ma wiele do zaoferowania.

Żeby poznać wyjątkową urodę tej rzeki i okolic, przez które przepływa, można skorzystać z oferty na stronie kajaki-suwalszczyzna.pl. Firma organizuje wycieczki w wymiarze jedno- lub kilkudniowym dla pojedynczych osób, par, paczek znajomych oraz grup zorganizowanych. Baza noclegowa pozwala połączyć spływ kajakowy z odpoczynkiem. Z oferowanymi trasami można zapoznać się na stronie.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Spływ kajakowy Czarną Hańczą, którego organizatorem była ta firma, okazał się być świetną propozycją na spędzenie części urlopu. Mieliśmy możliwość obcowania z piękną przyrodą. Mamy nadzieję wrócić tu za rok. :)
Opublikowane przez: athal Data: 2019-04-09 11:52:30 Ocena: 5

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM