Informacje:


Firma: IGC Sp. z.o.o.

Telefon: +48 71 757 59 57

Domena: https://praca-dla-kierowcy.pl/

Adres: Aleksandra Ostrowskiego 7

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-238


Opis:


Od zawsze byłeś kierowcą, a teraz masz problem ze znalezieniem pracy? Powodów tego stanu może być dużo, przede wszystkim zdarza się tak, że zarobki oferowane przez polskich przedsiębiorców są za niskie, a wymagania zdecydowanie za wysokie. Na szczęście to nie jedyne opcje zatrudnienia, z których można skorzystać, dlatego zawsze znajdzie się odpowiednia opcja, która wybawi Cię z opresji. Zawsze może Ci przypaść do gustu praca jako kierowca z CE, którą oferuje zagranica, bo zagraniczni przedsiębiorcy zwykle oferują znacznie więcej, co pozwoli na znalezienie pracy satysfakcjonującej. 

Zainteresowany? To wejdź na stronę praca-dla-kierowcy.pl, gdzie przygotowane zostały szczegóły. Pośrednictwo pracy, z którego możesz skorzystać, przygotuje dla Ciebie najbardziej korzystne warunki, które sprawią, że każdego dnia będziesz zadowolony ze swojej pracy, która potrafi dać tak wiele satysfakcji. 

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Praca jako kierowca zagranicą zawsze mi odpowiadała. I teraz udało mi się dostać dzięki firmie IGC do zagranicznej firmy transportowej.
Opublikowane przez: Kajetan Górski Data: 2018-09-28 15:31:23 Ocena: 3

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM