Wyposażenie kebaba


Dodano: 2017-11-17


Informacje:


Firma: GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda

Telefon: (12) 307 11 81

Domena: https://gastroprofit.pl/

Adres: Wincentego Danka 8

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-229


Opis:


Każdy lokal gastronomiczny ma obowiązek zapewnić odpowiedni poziom higieny. Jest to niezwykle ważne w środowisku, gdzie na co dzień używa się wielu różnych produktów o różnej wilgotności. Dlatego dobór umywalki gastronomicznej czy mebli ze stali nierdzewnej w tym wypadku jest niezwykle ważny. Umywalki gastronomiczne powinny być na tyle duże, by mogły pomieścić największe garnki czy pojemniki GN stosowane w restauracji czy innym punkcie gastronomicznym. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej powoduje, że są zarówno odporne na działanie kwasów, jak i przypadkowe uderzenia.

Firma GASTROPROFIT oferuje baseny gastronomiczne o jednej i dwóch komorach, a także profesjonalne wyposażenie kebaba. Oferuje profesjonalny opiekacz do kebaba, ostrza do noży czy siatki na palnik do opiekacza. Na gastroprofit.pl możesz dowiedzieć się więcej.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Przymierzam się do otwarcia swojego baru z kebabem. Na gastroprofit.pl zapoznałem się z aktualnymi cenami wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia kebabu. Prawdopodobnie to właśnie u nich zakupię całe wyposażenie bo patrząc na ceny jest bardzo dobrze :)
Opublikowane przez: Kamil Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM