Informacje:


Firma: Colormachine

Telefon: 604-423-225

Domena: http://www.colormachine.pl

Adres: Naramowicka 47

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-622


Opis:


Chcąc świadczyć profesjonalne usługi fotograficzne, należy nieustannie dbać o to, aby móc oferować swym klientom świadczenia na wysokim poziomie. Oprócz porządnego aparatu i zdolności, dobrze jest zaopatrzyć się w rozmaite, profesjonalne tła do fotografii.

Duży wybór produktów tego rodzaju, posiada w swoim asortymencie, sklep internetowy, colormachine.pl. Proponuje on kilkadziesiąt różnych, gotowych wariantów, które można zakupić od ręki, w dowolnym momencie. Jednakże to nie wszystko, co znajdą tam nabywcy.

Ciekawym pomysłem i jednocześnie bardzo wygodną opcją dla fotografów, jest możliwość zamówienia własnego tła. Robione jest ono wtedy na zamówienie, z uwzględnieniem wszystkich wskazówek, jakie przekaże klient, jeszcze przed rozpoczęciem druku. Można także wybrać sobie dowolny rozmiar tła.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Tła do fotografii od Colormachine powinny zadowolić nawet tych najbardziej wymagających, którzy zajmują się tą dziedziną sztuki. Na ich stronie można wybierać i przebierać w tłach i z łatwością je zamawiać. Jak dla mnie są the best!
Opublikowane przez: ledra Data: 2019-04-04 15:46:17 Ocena: 4

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM