Informacje:


Firma: HAYB Speciality Coffee

Telefon: 664 311 993

Domena: https://haybcoffee.pl/

Adres: Aleje Jerozolimskie 200

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-486


Opis:


Czy wiesz, że Latte Art, to nowoczesna technika dekoracji i upiększania kawy cappuccino za pomocą spienionego mleka i różnych posypek? Jednak nie wszyscy potrafią posługiwać się tą techniką zdobienia kawy, dlatego warto zapisać się na szkolenie Latte Art, organizowane przez Coffee Republic. Najważniejsze jest to, aby zarówno kawa, jak i mleko były dobrze przygotowane. Nie martw się, tego wszystkiego nauczysz się na szkoleniu, bo polecana technika, to sztuka, która wymaga pracy i wyobraźni.

Na rekomendowane szkolenie możesz zapisać się na coffeerepublic.pl, tam też dowiesz się, że cena takiego kursu 3-godzinnego, to ok. 300 złotych.

Rekomendowane szkolenie jest przeznaczone nie tylko dla tych, którzy absolutnie nie potrafią malować mleczną pianką po espresso, ale też dla tych, którzy chcieliby zgłębić tajniki tej sztuki dla samych siebie.

Opinie:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Oferta szkolenia z nowoczesnych technik dekoracji kawy, pozwoliło mi rozwinąć swoje umiejętności w tej dziedzinie. Klienci są teraz jeszcze bardziej zachwyceni z kawy, którą im serwuję.
Opublikowane przez: obamm Data: 2019-04-10 15:00:29 Ocena: 5

PODOBNE WIZYTÓWKI FIRM